Робочий візит Віце-прем’єр-міністра України К.Грищенка

|  01. 02. 2013

01 лютого в м.Біла Церква з робочим візитом перебував Віце-прем’єр-міністр України К.Грищенко.

В ході візиту Віце-прем’єр-міністр України ознайомився з роботою комунальних закладів Київської обласної ради «Київський обласний центр крові»(головний лікар – П.Вербіцький),  «Київська обласна дитяча лікарня №2» (головний лікар – Є.Богородська), відмітив високий рівень надання медичних послуг ними та наголосив, що дані установи є одними із кращих на Київщині.

Під час візиту Віце-прем’єр-міністр України К.Грищенко відвідав  філію комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Білоцерківська станція екстреної медичної допомоги» (головний лікар - В.Семенченко), де ознайомився з ходом  проведення реформи в системі надання екстреної та швидкої медичної допомоги  в м.Біла Церква та окреслив основні проблемні питання щодо реалізації законодавства України в даній сфері.

Також була проведена зустріч з керівниками лікувально-профілактичних закладів м.Біла Церква та ряду районів Київської області, на якій були обговорені шляхи подальшого реформування медичної галузі та забезпечення надання якісних і своєчасних медичних послуг.

В ході робочого візиту Віце-прем’єр -міністр України К.Грищенко провів прес-конференцію для представників регіональних та міських ЗМІ, на якій  акцентував увагу на діяльності Уряду України щодо реформування  та розвитку медицини в цілому, впровадження  основних положень Закону України «Про екстрену медичну допомогу». Відмітив необхідність взаємодії всіх гілок влади щодо реалізації поставлених завдань Президентом України В.Ф.Януковичем,  зупинився на питаннях фінансування галузі, створення в м.Біла Церква центру екстреної медичної допомоги з використанням сучасних GPS-технологій, яка обслуговуватиме ряд районів Київської області та ін.

В ході прес-конференції також взяв участь голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк, який відмітив важливе значення обласних медичних установ, що розташовані в Білій Церкві, адже вони обслуговують 10 районів Київщини. Наголосив на високому  рівні кваліфікації медичних працівників, якісному наданні медичних послуг та поінформував про заходи, які проводяться обласною владою по забезпеченню впровадження реформ в даній галузі.

В заході взяли участь начальник головного управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Ременник, в.о.міського голови м.Біла Церква О.Олійник, заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов та ін.