|  23. 01. 2013

23 січня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено план заходів з підготовки та відзначення у м. Біла Церква 70-ї річниці  визволення України від фашистських загарбників  та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні  1941-1945 рр. Прийнято рішення про присвоєння звання  лауреата  міської літературно-мистецької премії ім.І.Нечуя-Левицького Г.Пензарєвій - за іронічний роман «Містечковий бомонд» і Т.Білій - за творчу та методично-публіцистичну діяльність, присуджено міську молодіжну літературно-мистецьку премію ім.М.Вінграновського за 2012 р. молодому поету, студенту Білоцерківського національного аграрного університету А. Антонюку - за поетичну збірку «Птахи прилетять без весни» і народному ансамблю танцю «Ровесник» Білоцерківського будинку художньої творчості (керівник - В.Нікітчук) - за вагомий внесок у розвиток кращих традицій народного сценічного танцю, активну пропаганду народного мистецтва і української хореографічної культури, високу виконавську майстерність та активну громадську роботу в місті з духовного збагачення молодого покоління.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про вартість харчування учнів та вихованців комунальних навчальних закладів на 2013р., про організацію та проведення призову громадян України на  строкову військову службу в квітні - травні ц.р., затвердили посадовий склад міської комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час засідання виконавчого комітету також було взято до відома звіт про роботу  спостережної комісії при  виконавчому комітеті міської ради  в 2012 р., затверджені порядок надання автотранспортної послуги в режимі «Соціальне таксі» в м. Біла Церква, протокол комісії по звільненню від плати за соціальне обслуговування  (надання соціальних послуг), внесені зміни до складу мобільного соціального офісу, затвердженого рішенням виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради № 252 від 26.06. 2012 р. «Про створення та організацію роботи «мобільного соціального офісу» у м. Біла Церква» та розглянули ряд  інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.