День Соборності та Свободи України

|  22. 01. 2013

21-22 січня в м. Біла Церква проведено ряд заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

Зокрема, 21 січня ц.р. відбулися урочистості та відкриття поетичного фестивалю «Соборний дзвін». Присутніх зі святом привітав заступник міського голови М.Антонюк, який відмітив значну роль об’єднання українських земель в розвитку незалежної держави, акцентував увагу на необхідності виховання в підростаючого покоління патріотизму, побажав всім міцного здоров'я, миру та злагоди.

На заході також виступили голова Київської обласної організації Спілки письменників України, лауреат міської літературно-мистецької премії ім..І.Нечуя-Левицького А.Гай, голова Київського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка, директор видавничого центру «Просвіта» В.Клічак, голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім.. Т.Г.Шевченка В.Іванців та ін.

22 січня ц.р. відбулося покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченка з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

В заходах взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов, заступники міського голови, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, учні загальноосвітніх шкіл міста, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.