Благодійні обіди з нагоди Різдва Христового

|  08. 01. 2013

07 січня за сприяння міського голови Білої Церкви В.Савчука з нагоди Різдва Христового були організовані благодійні обіди для 600 ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів, малозабезпечених жителів міста  в ресторанах «Берегиня» (директор - І.Кошель), «Радон»(директор - Д.Перепелиця), кафе «Кава» (директор - С.Тананай), «Затишок» (директор - Д.Перепелиця), «Тандем» (директор -Т.Шпорт).

За дорученням міського голови В. Савчука присутніх із святами привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, яка висловила слова вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни та праці за їх подвиг в роки війни,внесок у розбудову міста у післявоєнний період, наголосила на необхідності соціальної підтримки малозахищених верств білоцерківців.

В заходах взяли участь начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельниченко , журналісти місцевих ЗМІ.