Засідання «круглого столу»

|  26. 12. 2012

26 грудня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Новий 2013 рік за здоровий спосіб життя», яке провів заступник міського голови Г.Джегур.

В ході засідання учасники «круглого столу» обговорили заходи, які проводяться в місті щодо попередження виникнення дитячого алкоголізму та боротьби з його проявами, зупинилися  на діяльності міських молодіжних громадських організацій, які сприяють здоровому способу життя. Наголосили на необхідності консолідації зусиль влади та громадськості щодо створення сприятливих умов для здорового  повноцінного життя дітей та молоді, звільнення від таких негативних проявів як наркоманія, алкоголізм, насильство та ін.

В засіданні «круглого столу» взяли участь депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, представники міських громадських організацій, журналісти місцевих ЗМІ.