Зустріч з молодіжним активом міста

|  29. 11. 2012

28 листопада в м.Біла Церква  відбулася зустріч з молодіжним активом міста.

Від імені міського голови В.Савчука із присутніми зустрівся його заступник М.Антонюк, який наголосив на заходах, що проводить міська влада щодо  реалізації державної молодіжної політики в Білій Церкві.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо створення міського молодіжного центру, покращення умов для занять фізкультурою і спортом в різних мікрорайонах міста та ін.

Під час заходу за особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики,  досягнення вагомих успіхів у праці і навчанні, активну громадську позицію Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації був нагороджений молодий скульптор М. Василенко, а ряду представників молодіжного активу були вручені грамоти та подяки Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету.  Також  під час заходу дипломами та подарунками були відзначені переможці  ІV міського конкурсу соціальної реклами серед молоді та щорічної міської молодіжної екологічної акції-конкурсу «Чистий берег».

В заході взяли участь  начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О.Литвинчук, депутати міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.