Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста

|  28. 11. 2012

28 листопада в м.Біла Церква відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при виконавчому комітеті міської ради, яке вів заступник міського голови В.Сокол.

В ході засідання присутні обговорили питання транспортного обслуговування  осіб з обмеженими фізичними можливостями,зупинилися на проблемі міжміських перевезень ,відмітили необхідність запровадження в Білій Церкві «соціального таксі».

Також присутні  проаналізували питання щодо пільгового  проїзду, доступу  осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів  соціальної інфраструктури міста.

Участь у заході взяли в.о. начальника  управління соціального захисту населення міської ради Т.Велігорська, представники підприємств – перевізників міста, журналісти місцевих ЗМІ.