Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» у новій редакції»

Дата :
2012-11-19

1. Вид та назва регуляторного акту:

Рішення Білоцерківської міської ради від 26 жовтня 2006 року № 153  «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» у новій редакції».

2. Назва виконавця заходів з відстеження – відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород.

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

-До формування критеріїв на присудження звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» будуть долучені всі громадяни м. Біла Церква.

-Підняти престиж звання «Почесний громадянин міста Біла Церква»

-Більш ефективно здійснюватиметься відбір кандидатів на присвоєння звання.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 01.10.2012 року по 02.11.2012 року.

5. Тип відстеження – ПЕРІОДИЧНЕ

6. Метод одержання результатів відстеження:

Для проведення періодичного відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася  результативність, я також способи одержання даних:

Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, є показники управління соціального захисту населення та відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

Показники (згідно аналізу впливу регуляторного акту)

Од. виміру

2007 рік

2008 рік

2009 рік

2010 рік

2011 рік

10 місяців 2012 року

1.

Кількість почесних громадян в місті

осіб

16

15

2.

В тому числі

- чоловіки

осіб

11

14

- жінки

2

3

2

9. Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації) – регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

Міський голова                                                                             В.П. Савчук