Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

Дата :
2012-11-19

1. Загальна інформація про регуляторний акт:

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 грудня 2011 року № 602 «Про внесення змін і доповнень до пункту 1 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 178 від 26.04.2011 року «Про тарифи на житлово-комунальні послуги».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

- забезпечення якісного утримання житлових будинків та прибудинкових територій;

- надання пільг та субсидій на послуги;

- запобігання виникнення непередбачуваних пошкоджень та аварій житлових будівель;

- реалізація мети передбачає поліпшення ефективності та надійності функціонування надавачів послуг;

- встановлення економічно обґрунтованого тарифу окремо по кожному будинку.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 01 вересня 2012 року по 01 жовтня 2012 р.

5. Тип відстеження  - ПОВТОРНЕ

6. Метод відстеження результативності:

Методом відстеження результатів є аналіз показників КП БМР ЖЕК №  6

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність:

Даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані бухгалтерської, статистичної та аналітичної звітності КП БМР ЖЕК № 6

8. Кількісні та якісні показники результативності акта:

Показниками результативності акту є бухгалтерські дані щодо утримання будинків за адресою вул. Калініна, 4 (1-ша черга будівництва) та вул. Шолом Алейхема, 82 (частини гуртожитку 4 та 5 поверхи), а саме:

Показники

Од. виміру

Станом на 01.10.11 р.

Станом на 01.01.12 р.

Станом на 01.10.12 р.

1.

Обсяг наданих послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій/міс.

тис.грн.

11,7

12,5

13,2

2.

Фактичні витрати на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій/міс.

тис.грн.

12,5

13,2

3.

Рівень відшкодування тарифом витрат на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

93,7

93,1

100

4.

Кількість абонентів - всього

осіб

90

165

167

з них боржників

осіб

57

42

29

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Проаналізувавши вищезазначені показники, станом на 01.10.2012 року КП БМР  ЖЕК №6 нараховує кошти на обслуговування даних будинків, в сумі що покриває фактичні витрати на їх утримання. Відшкодування послуг населенням становить 100%. При збільшенні чисельності абонентів, у двічі  зменшилась кількість боржників, що свідчить про підвищення якості наданих послуг з утримання будинків та прибудинкових територій обслуговуючою організацією, яка задовольняє  потреби мешканців.

На даний час введення в дію рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про внесення змін і доповнень до пункту 1 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 178 від 26.04.2011 року «Про тарифи на житлово-комунальні послуги» є ефективним, результати – позитивні.

Міський голова                                                                        В.П. Савчук