Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту

Дата :
2012-11-19

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про  встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні  і розвитку інженерно-транспортної  та соціальної інфраструктури м. Біла Церква»

1.  Загальна інформація про регуляторний акт:  Рішення міської ради від 28.12.11р.№ 454-17-IV «Про  встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовника (забудовника) у створенні  і розвитку інженерно-транспортної  та соціальної інфраструктури м. Біла Церква»

2. Виконавець заходів з відстеження – відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

- Забезпечення прозорої та спрощеної системи розрахунку пайової участі (внеску) замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури та соціальної інфраструктури міста;

- Створення прозорої системи відрахувань внесків до Цільового фонду;

- Встановлення чітких термінів укладання договорів;

- Вдосконалення взаємовідносин органів місцевого самоврядування та замовників (забудовників).

4. Строки відстеження:  з  01.10.2012 р. по 01.11.2012р.

5. Тип відстеження - ПОВТОРНЕ ;

6. Метод одержання результатів відстеження результативності: - Статистичні дані (звернення забудовників);

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність:

Звернення забудовників, та кількість укладених договорів;

8. Кількісні та якісні значення показників результативності:

На основі отриманих даних проведено аналіз за показниками результативності регуляторного акта:

Показники

2010 рік

2011рік

2012 рік станом на 01.11.2012 р.

1.

Кількість суб’єктів господарювання,які уклали договір про пайову участь у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста(одиниць) Всього:

В тому числі по видах забудови:

По пайовій участі при рек-ї вбудованих в житлових будинках по магістралях міста

По пайовій участі при будівництві- об’єктів,які знаходяться в інших районах

1.3

По пайовій участі при будівництві(реконструкції) виробничих,промислових та складських приміщеннях

По пайовій участі при будівництві автозаправочних станцій

2.

Розмір надходжень до місцевого бюджету,пов’язаних з дією акта (тис.грн.)Всього:

В тому числі по видах забудови:

По пайовій участі при рек-ї вбудованих в житлових будинках по магістралях міста

По пайовій участі при будівництві- об’єктів,які знаходяться в інших районах

2.3

2.4

По пайовій участі при будівництві автозаправочних станцій

-

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступені досягнення визначених цілей:

Прийняття даного регуляторного акта дало можливість привести у відповідність до чинного законодавства граничні розміри пайових внесків та визначення порядку залучення замовників (забудовників) до пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Біла Церква.

Даний регуляторний  акт забезпечує  впровадження порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Біла Церква, формує прозорий організаційно-економічний механізм визначення розмірів пайових внесків, що дасть змогу забезпечити розширене відтворення інженерно - транспортної та соціальної  інфраструктури міста

Отже, результати реалізації положень, свідчить про те, що регуляторний акт має відповідний ступінь досягнення визначених цілей і не потребує змін чи доповнень.

Міський голова                                                                                          В.П. Савчук