Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту „Про тарифи щодо оплати послуг по приватизації державних квартир /будинків/”

Дата :
2012-11-19

1.Загальна  інформація про регуляторний акт:

Рішення  виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  від  09.08.2011р.№362 „Про затвердження тарифу щодо оплати послуг по приватизації державних квартир /будинків/”.

2.Виконавець заходів з відстеження: - КП БМР Служба приватизації  державного фонду.

3.Цілі прийняття регуляторного акту:

- забезпечення якісного обслуговування громадян при оформленні приватизації житла;

- встановлення економічно обгрунтованого тарифу на послуги по оформленню документів на приватизацію житла.

4.Строк  виконання  заходів  з  відстеження  результативності:

з 01.10. 2012 року по 01. 11.2012 року.

5.Тип  відстеження –ПОВТОРНЕ

6. Метод  одержання  результатів  відстеження :для проведення  повторного відстеження  використовувався  статистичний метод.

7. Дані та  припущення, на  основі  яких  відстежувалась  результативність,  а  також  способи  одержання  даних:

Для  визначення  кількісного  значення  показників  результативності  використовувались  дані  комунального  підприємства  БМР  Служба приватизації  державного  житлового  фонду: книга  обліку  заяв,  книга  обліку  видачі  свідоцтв, книга  обліку  дублікатів, бухгалтерська  звітність  підприємства.

8.Кількісні  значення  показників  результативності:

Показники результативності

Одиниця виміру

2010 рік

10 міс. 2011 року

2011 рік

10 міс. 2012року

1.

Кількість виданих  свідоцтв на право влас-ності згідно поданих заяв

одиниць

Видача дублікатів свідоцтв На право власності

одиниць

Чистий прибуток + /збиток -/

- 1,0

10,0

29,0

4.

Надходження до бюджету

3,0

8,7

1,1

5.

Надходження до місцевого бюджету

3,6

0,8

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Даний регуляторний акт відповідає вимогам Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та забезпечує беззбиткову діяльність підприємства.

Міський голова                                                                              В.П. Савчук