|  14. 11. 2012

13 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В ході засідання членами виконавчого комітету були взяті до відома інформації начальника відділу у справах сім’ї та молоді міської ради про підсумки   дитячої оздоровчої кампанії 2012  р. в м. Біла Церква   та військового комісара Білоцерківського  об’єднаного  міського військового комісаріату П.Франчука про стан військового  обліку і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, організаціях та установах міста в 2012р., погоджена кандидатура  позичальника  на отримання молодіжного кредиту за кошти міського бюджету,  відповідно до програми забезпечення  молоді м. Біла Церква житлом на період  до 2012 року.

Членами виконавчого комітету були прийняті рішення про надання фінансової самостійності комунальному закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацькій спортивній  школі № 1 управління освіти і науки, про визнання жилого будинку №18 по вул. Росьова в м. Біла Церква таким, що не відповідає  санітарним і технічним вимогам  та є  непридатним для  проживання. Затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дошкільних навчальних закладі №29, №34,  Білоцерківської загальноосвітньої школи №7, бібліотек по вул. Б.Хмельницького, 13 та по вул. П.Запорожця.

На засіданні  також були внесені зміни до рішення виконавчого комітету від 09.10.2012 р. № 424 «Про деякі питання щодо організації виборчого процесу», зміни і доповнення до додатку рішення виконавчого комітету міської ради від 08.05.2012р. №188 «Про затвердження переліку об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012р. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по м.Біла Церква».

Члени виконавчого комітету підтримали рішення про деякі питання придбання житла на виконання бюджетної програми КП КВК 2505050 «Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів»  та розглянули ряд  інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.