Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради

Дата :
2012-11-08

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», «Типових правил розміщення зовнішньої реклами», затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 2067 від 29 грудня 2003р., Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква, затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради Київської області від 01 березня 2012 року №524-21-VІ виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження положення «Про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів в залежності від типу рекламного засобу та району розташування з метою використання коштів для організації благоустрою території міста Біла Церква» та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Метою даного проекту рішення є встановлення базових тарифів для обрахування розміру плати за розміщення зовнішньої реклами відповідно до умов розвитку рекламного ринку в місті Біла Церква.

З проектом рішення Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та у розробника проекту регуляторного акту Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, тел. (04563) 5-33-86.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу становить місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9 до 18 год., крім суботи та неділі, на адресу: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 31, Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, кабінет №3, тел. (04563) 5-33-86.