Заходи з нагоди 5-річчя з дня створення Центру правової інформації та консультацій Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність»

|  02. 11. 2012

01 листопада в м.Біла Церква відбулися заходи з нагоди 5-річчя з дня створення Центру правової інформації та консультацій Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність».

Від імені міського голови В.Савчука присутніх на заході привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив на важливості функціонування  в місті Центру правової інформації та консультацій, акцентував увагу на співпраці Центру та органів місцевого самоврядування у наданні безоплатної правової допомоги населенню, розв’язання індивідуальних проблем та захисту інтересів громади і вручив подяку міської ради та її виконавчого комітету Білоцерківській міській громадській організації «Правова єдність»(голова – С.Бурлака).

За період функціонування Центру правової інформації та консультацій в Білій Церкві правову допомогу отримали більше 17 тисяч громадян.

В ході заходу присутні були ознайомлені з історією створення та функціонуванням Центру правової інформації та консультацій, обговорили правові аспекти надання допомоги та впровадження високих стандартів правосуддя в Україні та ін.

В заході взяли участь керівник Центру правової інформації та консультацій Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність» О.Настіна, директор програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» Р.Романов, директор координаційного центру з надання правової допомоги А.Вишневський, студенти юридичного факультету Білоцерківського національного аграрного університету, представники  міських ЗМІ.