Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

|  02. 11. 2012

01 листопада в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх із професійним святом привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, яка відмітила важливу роль представників даної сфери в суспільстві, адже тисячі білоцерківців звертаються до закладів соціальної сфери для вирішення різноманітних питань.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради наголосила, що понад 600 працівників, які працюють в 10 організаціях соціальної сфери міста  своєю самовідданою працею, високим гуманізмом, чуйністю та душевною щедрістю заслуговують людську повагу, адже вони пропускають через свої серця потреби і турботи малозахищених верств населення, беруть активну участь у вирішенні соціальних проблем міста. Відмітила, що в цьому році міський колектив працівників соціальної сфери збільшився на 22 соціальних працівники Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, які надають кваліфіковану допомогу різним категоріям білоцерківців в мікрорайонах міста.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко побажала присутнім та їх родинам здоров’я, достатку та за вагомі особисті заслуги перед територіальною громадою, високі здобутки у професійній діяльності вручила нагрудний знак «Відзнака міського голови» начальнику управління Пенсійного фонду України в м. Біла Церква В.Дебольській, Почесну грамоту міської ради та її виконавчого комітету – начальнику управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко, а також грамоти і подяки міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної винагороди працівникам та ветеранам соціальної сфери м.Біла Церква.

В ході свята присутні мали змогу проглянути концерт у виконанні вихованців міських шкіл мистецтв, творчих колективів.

В заході взяли участь представники міських установ соціального захисту, громадськості та міських ЗМІ.