Урочистості з нагоди 75 - річчя Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІст. №9 з поглибленим вивченням іноземних мов

|  25. 10. 2012

24 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди   75 - річчя Білоцерківської спеціалізованої школи  І-ІІІст. №9 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Присутніх вчителів, учнів та їхніх батьків  від імені міського голови В.Савчука зі святом привітав його заступник М.Антонюк, який відмітив, що в даному навчальному закладі працює досвідчений колектив педагогів,  який  навчає та виховує достойне молоде покоління білоцерківців, запроваджуючи нові педагогічні підходи та тенденції. З нагоди свята заступник міського голови подарував школі комп’ютеризоване робоче місце, вручив Почесну грамоту міської ради та її виконавчого комітету директору Білоцерківської спеціалізованої школи  І-ІІІст. №9 з поглибленим вивченням іноземних мов І.Усику і грамоти міської ради та її виконавчого комітету педагогічним працівникам.

Від імені голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка присутніх привітала начальник управління освіти  і науки Київської обласної державної адміністрації Н.Клокар, яка зупинилася на заходах, які проводяться обласною владою щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви,  побажала вчителям закладу подальших високих досягнень на педагогічній ниві та вручила багатофункціональний мультимедійний комплекс.

В ході урочистостей присутніх також привітали та вручили грамоти начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, голова міськкому профспілки працівників освіти і науки України В.Чепурченко.

В ході свята присутні мали змогу  ознайомитись з історією розвитку закладу, проглянути святковий концерт у виконанні творчих колективів спеціалізованої школи І-ІІІст. №9 з поглибленим вивченням іноземних мов.

В заході взяли участь представники громадськості та міських ЗМІ.