Звіт про повторне відстеження регуляторного акту «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у м. Біла Церква»

Дата :
2012-10-01

1.Загальна інформація про регуляторний акт:

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 223-10-VI  від 01 липня 2011 року «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у м. Біла Церква»

2. Виконавець заходів з відстеження  - відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

- збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування  та населення міста щодо визначення вимог до розміщення організації та проведення ярмаркових заходів;

- залучення в місто додаткових обсягів сільськогосподарської продукції від безпосередніх товаровиробників;

- усунення недоліків в організації торговельного обслуговування населення;

- поліпшення культури і якості обслуговування населення;

- поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів;

4. Строк виконання заходів з відстеження  з 01.09.2012 року до 30.09.2012 року.

5. Тип відстеження  -  повторне.

6. Метод  одержання результатів  відстеження -       для проведення  повторного відстеження використовувалися  статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення на основі яких відстежувалися результативність, а також способи одержаних даних:даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акту є дані показників виданих Погоджень на організацію та проведення ярмаркових заходів та аналіз статистичних даних:

8. Кількісні показники результативності регуляторного акту:

Показники

Од. виміру

2010р. звіт

2011р.звіт

Станом на 01.08.2012р.

Кількість виданих Погоджень на організацію та проведення ярмаркових заходів

шт.

Кількість сільськогосподарської продукції, реалізованої населенню міста

тонн. кг. л. шт.  дес.

85,772т.

51,3 млн. шт.

74,816 л.

68,793т

50,486шт.

12,572л

38,462т

398,82шт

2,958л

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації):

Після затвердження рішення «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у м. Біла Церква» поліпшилась культура, а також  якість обслуговування населення. Значно поліпшився санітарний стан та зовнішній вигляд об’єктів благоустрою  та територій на яких здійснюються ярмаркові заходи.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей.

Міський голова                                                                       В.П. Савчук