Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

Дата :
2012-10-01

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про внесення змін до додатку №1 «Плата за послуги з оформлення документації, пов'язаної із благоустроєм  міста»   до Правил благоустрою території міста Біла Церква, затверджених рішенням Білоцерківської міської ради від 11.07.2008 р. № 800 «Про затвердження Правил благоустрою території м. Біла Церква»

1.      Загальна інформація про регуляторний акт

Рішення Білоцерківської міської ради від 29.09.2011 року № 333-12-VI «Про внесення змін до додатку №1 «Плата за послуги з оформлення документації, пов'язаної із благоустроєм  міста»   до Правил благоустрою території міста Біла Церква, затверджених рішенням Білоцерківської міської ради від 11.07.2008 р. № 800 «Про затвердження Правил благоустрою території м. Біла Церква»

2.      Назва виконавця заходів з відстеження

Комунальна установа Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква»

3.      Цілі прийняття акта

-        встановити основні вимоги до суб’єктів господарювання чи фізичних осіб, які використовують міські території під розміщення металевих гаражів та малих архітектурних форм;

-        встановити чіткий контроль за металевими гаражами та малими архітектурними формами на території міста.

4.      Строк виконання заходів з відстеження результативності

З 29.08.2012 р. -29.09.2012  р.

5.      Тип відстеження

повторне

6.      Метод одержання результатів відстеження результативності

Для проведення повторного відстеження використовується статистичний метод одержання результатів відстеження:

7.      Дані та припущення, на основі яких відстежувалися результативність, а також способи одержання даних

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі статистичні показники результативності:

8. Значення статистичних показників:

Показники

станом на 01.10.11р.

станом на 31.12.11р.

станом на 01.07.12р.

станом на 29.09.12р.

1.

Кількість заключних договорів на зайняття місця для тимчасового розміщення металевого гаража

447

848

887

2.

3.

Надходження до бюджету (тис.грн.)

10,8

83,2

4.

Дебіторська заборгованість (тис.грн.)

31,8

5.

Кількість звернень, щодо якості послуги (шт.)

6

5

7

6.

Кількість металевих гаражів, власники, яких не встановлені

2700

2500

2200

2100

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації):

Після внесення змін до додатку №1 «Плата за послуги з оформлення документації, пов'язаної із благоустроєм  міста»   до Правил благоустрою території міста Біла Церква, затверджених рішенням Білоцерківської міської ради від 11.07.2008р №800 «Про затвердження Правил благоустрою території м. Біла Церква» забезпечений контроль за розміщенням гаражів на території міста, накопичена інформація про їх власників, забезпечено фінансування для розширення штату інспекторів з благоустрою міста, значно збільшені надходженння до бюджету у вигляді податків.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його мають позитивну динаміку, він не потребує змін та доповнень.

Міський голова                                                               В.П. Савчук