Урочисті заходи з нагоди Дня міста

|  17. 09. 2012

14 вересня в м.Біла Церква з нагоди відзначення ювілейної 980-ої річниці  заснування міста відбувся великий святковий концерт «Ти любове моя, Біла Церкво!» .

Присутніх на святі жителів міста із ювілеєм привітав голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк, який оголосив вітання Президента України В.Ф.Януковича жителям міста, в якому зазначалося, що Біла Церква, з часів Ярослава Мудрого зберігає віковічні традиції та є взірцем патріотизму, стійкості та незламності духу українського народу. Сьогодні це найбільше місто Київської області, яке стрімко розвивається, нарощує свій економічний та культурний потенціал. У вітанні також було висловлене переконання, що запорукою трудових та суспільних здобутків міста є самовіддана праця білоцерківців та віра, що громада міста  досягне вагомих результатів у поліпшенні добробуту і комфорту життя усіх жителів Білої Церкви.

Голова Київської обласної державної адміністрації  також  наголосив, що за останні два роки в місті перевиконується міський бюджет, що дає можливість підвищити рівень забезпечення життєдіяльності Білої Церкви. Акцентував увагу на підтримці обласною владою Білої Церкви. Так, протягом даного періоду з обласного бюджету було виділено більш як 100 млн.грн., які були спрямовані на будівництво спортивного комплексу на масиві Піщаному, льодової арени, школи по вул.Зеленій, реконструкцію ряду міських медичних установ, проїжджих частин міста та ін.

Згідно Указу Президента України В.Ф.Януковича № 543/2012 «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій міста Біла Церква, Київська область» за особистий вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток міста, досягнення вагомих успіхів у праці, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 980-річчя з дня заснування м.Біла Церква голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк нагородив білоцерківців орденом  «За заслуги» ІІІ ступеня, орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, вручив свідоцтва про присвоєння звання «Заслужений вчитель України», «Заслужений лікар України», «Заслужений працівник культури України», «Заслужений працівник освіти України», «Заслужений працівник сфери послуг України», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», «Заслужений діяч мистецтв України». Ряд білоцерківців також отримали Почесні грамоти Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації та ін.

Міський голова В.Савчук, вітаючи присутніх з Днем міста, висловив слова вдячності всім білоцерківцям, хто своєю невтомною працею розбудовує рідне місто, хто чесно і самовіддано трудиться та дбає про добробут жителів. Наголосив, що Біла Церква має непросту історію, але, незважаючи на складні умови сьогодення, незупинно розвивається в чому вагому роль відіграє і підтримка керівництва обласної влади. Ряду білоцерківців, різного віку, професій та категорій, які представляли велику дружну родину Білої Церкви міський голова вручив подяки за їх особистий вклад у розвиток міста.

В ході урочистостей білоцерківці також отримали вітання від народного депутата України В.Чудновського, який наголосив на заходах, які проводяться щодо передачі до комунальної власності громади міста ПК ВАТ «Росава», медичної частини на масиві Леваневського та вручив деяким жителям міста Почесні грамоти народного депутата України.

Жителів міста зі святом також вітали народний депутат України Р.Зозуля, депутат обласної ради, ректор Білоцерківського національного аграрного університету А.Даниленко, представники з міст-побратимів  - м.Ногінськ (Росія), м.Кременчук, м. Островець-Свентокшинський, м.Тарнов (Польща), м.Борісов (Білорусь), радник, заступник Посла Словацької Республіки в Україні М.Шафін, перший заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації В.Гринчук.

Своє мистецтво присутнім дарували зірка української естради А.Вінницька,  творчі колективи міста та артисти Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

У заходах взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, установ, організацій міста, представники громадськості та місцевих ЗМІ.