Шановні жителі Білої Церкви!

|  14. 09. 2012

Від імені Київської обласної державної адміністрації та всієї Київщини щиро вітаю зі славним святом – Днем міста!

Сьогодні Біла Церква – це місто обласного значення, центр адміністративного району з розвиненою багатогалузевою економікою, цікавою історією, значним культурним надбанням. Сьогодні це найбільше місто Київської області, яке стрімко розвивається, стає дедалі комфортнішим, нарощує свій економічний та культурний потенціал.

Переконаний, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є самовіддана праця його жителів. Вірю, що ваша громада досягне ще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, прославляючи білоцерківську землю, працюючи на перспективу розвитку всієї України.

Бажаю всім білоцерківчанам міцного здоров’я, достатку і благополуччя, світла у душах та натхнення у нелегкій праці. Щастя і радість нехай приходять у кожен колектив, у кожну сім’ю та оселю. Тут, на цій землі – ваш родовід, домашнє вогнище, материнська пісня, які по праву можна назвати найбільшими святинями в людському житті. Тож бережіть і примножуйте кращі багатства своєї рідної землі.

Голова Київської облдержадміністрації

Анатолій Присяжнюк