|  28. 08. 2012

28 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету була взята до відома інформація управління економіки міської ради про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква за І півріччя 2012року, затверджено новий склад і положення про комітет з конкурсних торгів виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Членами виконавчого комітету прийняті рішення про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами міста Білої Церкви, про направлення подання щодо утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі та про деякі питання щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць.

На засіданні виконавчого комітету також були прийняті рішення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, та внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради №273 від 10 липня 2012року, про деякі питання розміщення об’єктів зовнішньої реклами та розглянуто ряд питань, з яких були прийняті відповідні рішення.