Святкування Дня незалежності України

|  27. 08. 2012

23 серпня в м.Біла Церква відбувся урочистий концерт з нагоди 21-ї річниці Дня незалежності України.

Голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк  привітав присутніх зі святом, відзначив важливість даної події для створення та розбудови самостійної соборної України , наголосив на необхідності  розширення наукового потенціалу, розвитку національного виробника, підтримки талановитої молоді, за якими перспективи розбудови Української держави.

Звертаючись до білоцерківців, міський голова В.Савчук привітав усіх присутніх із великим, світлим святом – Днем незалежност, зазначив,  що завдяки спільним зусиллям жителів міста поступово вирішується тягар економічних та соціальних проблем, розвивається соціально-культурна сфера, створюються нові робочі місця, акцентував увагу на необхідності виховання молоді на ідеях патріотизму, національної свідомості.

З нагоди свята  ряду жителів міста  були вручені почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації та грамоти Білоцерківської міської ради.

Присутніх жителів міста  також привітав народний депутат України В.Чудновський , який вручив спортсменам – білоцерківцям, учасникам Олімпіади в Лондоні, ноутбуки.

У заході взяли участь депутати Білоцерківської міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, установ, організацій, студенти вищих навчальних закладів, представники громадськості й місцевих ЗМІ.

В ході заходу відбувся святковий концерт за участю зірок української естради.