Робочий візит голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка

|  21. 08. 2012

20 серпня в м.Біла Церква з робочим візитом перебував голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк.

В рамках візиту голова Київської обласної державної адміністрації провів робочу зустріч з міським головою В.Савчуком. В ході зустрічі були обговорені актуальні питання забезпечення життєдіяльності міста. Зокрема, введення в експлуатацію вже наступного року об’єктів будівництва, які фінансуються з державного бюджету. Розглядалися також питання можливої передачі до обласної комунальної власності ПК ВАТ «Росава», який в подальшому буде слугувати розвитку культурного життя білоцерківців, будівництва об’їзної дороги по вулиці Сквирське шосе в районі «горбатого» мосту.

Також обговорені питання проведення ремонту ряду доріг міста, освітлення вулиць і забезпечення житлом працівників галузі освіти та охорони здоров’я за програмою «Доступне житло». Зокрема, на реалізацію даної програми з міського бюджету вже виділено 3 млн.грн.

Голова Київської облдержадміністрації А.Присяжнюк наголосив на значній підтримці обласною владою розвитку медичної галузі, акцентував увагу, що на реконструкцію другого діалізного залу Міжрайонного центру гемодіалізу та штучної нирки міської лікарні №2, виділено 3 млн.грн. Зазначив, що введення другого залу дозволить обслуговувати хворих білоцерківців та жителів 10 районів Київщини.

Цього ж дня голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк провів прес-конференцію для міських засобів масової інформації.

В ході прес-конференції голова Київської облдержадміністрації відмітив, що незабаром на Київщині запрацює хлібокомбінат, введення в експлуатацію якого  дозволить утримати ціну на соціальні сорти хліба. Щодо ходу підготовки навчальних закладів області до нового навчального року, голова Київської облдержадміністрації повідомив, що 98 % шкіл та дитячих садочків Київщини вже повністю готові до початку навчального процесу.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, журналісти місцевих ЗМІ.