Нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста

|  21. 08. 2012

20 серпня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів нараду з керівниками підприємств, установ та організацій міста щодо підготовки до відзначення Дня Незалежності України, Дня знань, Дня міста.

В ході наради міський голова поінформував присутніх про основні напрямки роботи міської влади щодо підготовки до відзначення свят, наголосив на необхідності проведення роботи з благоустрою прилеглих територій біля підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності та на підготовці їхніх установ до осінньо-зимового періоду.

У ході наради заступник міського голови В.Гнатюк ознайомив присутніх із планом проведення святкування Дня незалежності України, Дня міста та ін.

На нараді були присутні секретар міської ради О.Олійник, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, представники міських ЗМІ.