|  15. 08. 2012

14 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено заходи щодо підготовки та організованого початку 2012/2013 навчального року та план заходів з відзначення у 2012 році в м.Біла Церква Дня партизанської слави.

Членами виконавчого комітету прийняті рішення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про обладнання вулиці Червонофлотської пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, про тимчасове обмеження швидкості руху транспортних засобів на час проведення ремонтних робіт вулицями Колгоспна та Таращанська і про тимчасове закриття руху по пішохідному мосту через р.Рось по вул.Славіна на час проведення ремонтних робіт. Визначено місця зливу рідких відходів власниками асенізаційного транспорту.

На засіданні виконавчого комітету також було визнано такими, що втратили чинність пункти додатку 1 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 26.07.2011р. № 339 «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у м.Біла Церква», затверджено склад комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню чи пересадженню, в зв’язку із забудовою та впорядкуванням зелених площ по вул.2-га Піщана та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.