Урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини

|  09. 08. 2012

08 серпня в м.Біла Церква відбулися міськрайонні урочисті заходи до Дня працівників ветеринарної медицини.

Від імені міського голови В.Савчука працівників галузі ветеринарної медицини привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив на важливості їх праці, яка спрямована на підтримання епізоотичного благополуччя в місті, забезпечення ветеринарно-санітарного контролю якості продукції. Заступник міського голови побажав усім присутнім міцного здоров'я, успіхів та з нагоди свята вручив грамоти Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

Присутніх зі святом привітали депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради І.Шилов, голова Білоцерківської районної державної адміністрації А.Немна, начальник управління ветеринарної медицини в м.Біла Церква В.Вовкотруб та начальник управління ветеринарної медицини в Білоцерківському районі М.Довгаль.

Кращим працівникам галузі були вручені подяки Київської обласної ради, грамоти головного управління ветеринарної медицини Київської області, відомча відзнака Державного комітету ветеринарної медицини України: нагрудний знак "За заслуги в розвитку ветеринарної медицини України", почесні грамоти Білоцерківської районної державної адміністрації та грамоти президії профспілки працівників сільського господарства Білоцерківського району.

В заході взяли участь представники місцевих ЗМІ.

В рамках урочистостей відбувся святковий концерт.