Робочий візит голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка

|  01. 08. 2012

01 серпня в м.Біла Церква з робочим візитом перебував голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк.

В ході візиту голова Київської обласної державної адміністрації ознайомився з ходом будівництва нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом, яке здійснює державне підприємство «Льодові арени».

Голова Київської облдержадміністрації А.Присяжнюк зазначив, що на даний об’єкт виділено кошти з державного бюджету в сумі 35 млн.грн., з яких, станом на 01 серпня ц.р., вже освоєно 30%, а введення в експлуатацію планується здійснити 15 жовтня 2012р. Крім того, 2,5 млн. грн.. було виділено із міського бюджету на здійснення проектних робіт. Спортивна споруда зі штучним льодом буде розрахована на 450 місць, на якій матимуть змогу в секціях, безкоштовно, займатися зимовими видами спорту білоцерківські діти, проводити підготовку до змагань професійні спортсмени та організовувати дозвілля, згідно із абонементами,  всі бажаючі.

Голова Київської облдержадміністрації також наголосив на значній підтримці Київською обласною владою  розвитку спорту на Київщині, акцентував увагу, що протягом останніх років в області введено в дію майже 100 спортивних об’єктів.

В рамках візиту голова Київської облдержадміністрації також відвідав терапевтичний корпус міської дитячої поліклініки (головний лікар – Г.Музиченко), в якому проведено реконструкцію. Відмітив, що на дану реконструкцію та придбання меблів було виділено кошти з обласного бюджету в сумі 8 млн.грн. та 1,5 млн. грн.. з міського бюджету. Крім того, 1,5 млн. грн.. з держаного бюджету було направлено на придбання сучасного апарату УЗД. Терапевтичний корпус планується ввести в експлуатацію до 24.08.2012р., в ньому матимуть змогу отримати амбулаторне лікування діти Білої Церкви.

Цього ж дня голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк побував в міській лікарні №2(головний лікар  -Н.Головенко), де ознайомився із ходом реконструкції другого діалізного залу Міжрайонного Центру гемодіалізу та штучної нирки, на яку виділено 3 млн.грн. В Центрі  вже безкоштовно обслуговуються 64 пацієнти, а введення другого залу надасть можливість встановити додаткових 10 - 12 ниркологічних ліжок та обслуговувати ще 64 хворих білоцерківців та жителів 10 районів Київщини. Голова Київської обласної державної адміністрації висловив сподівання, що після початку функціонування другого діалізного залу, відкриття якого заплановано до цьогорічного Дня Незалежності України,  даний Міжрайонний Центр гемодіалізу буде кращим не тільки на Київщині, а й в Україні. Наголосив, що обласною владою проводяться заходи по  реконструкції медичних установ Київщини, найближчим часом планується розпочати будівництво кардіологічного та перинатального центру.

В заході взяли участь депутат Київської обласної ради (фракція Партії регіонів), член  виконавчого комітету Білоцерківської міської ради І.Шилов, в.о. міського голови О.Олійник, заступник міського голови В.Сокол, керівники ряду структурних підрозділів міської ради, представники регіональних та міських ЗМІ.