Урочисті заходи з нагоди Дня працівників торгівлі

|  27. 07. 2012

26 липня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників торгівлі.

Від імені міського голови В.Савчука працівників торгівельної сфери із професійним святом привітав його заступник М.Антонюк, який відмітив внесок працівників торгівлі в економічний розвиток міста, формування добробуту білоцерківців та з нагоди свята вручив почесні грамоти і подяки Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету.

В ході урочистостей присутніх зі святом привітала заступник начальника головного управління економіки Київської обласної державної адміністрації Т. Ревенко, яка вручила ряду працівників сфери Почесну грамоту Київської обласної державної адміністрації та Подяку Київської обласної ради, а також дипломи І-го та ІІ-го ступенів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Ряд працівників сфери торгівлі та громадського харчування були нагороджені грамотами Київської обласної та Білоцерківської міської організацій профспілок працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування і послуг.

В заході взяли участь голова міськкому профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування і послуг В.Затварська, представники міських ЗМІ.