|  10. 07. 2012

10 липня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома звіт начальника управління охорони здоров’я про роботу управління охорони здоров’я  Білоцерківської міської ради зі зверненнями громадян, прийняті рішення про створення ради з питань соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, про проведення конкурсу з визначення перевізників на  оборотні  рейси міських  автобусних маршрутів загального користування № 1 б, 4 б, 6 б, 7 б, 13 б, 14 б, 19 б, 25 б.

Членами виконавчого комітету були визначені місця для розміщення матеріалів перевиборної агітації, затверджені протокол комісії по звільненню від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг), проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт дитячих навчальних закладів № 20 та № 21, прийнято рішення про тимчасове обмеження дорожнього руху вантажних транспортних засобів по вулицях м.Біла Церква.

На засіданні виконавчого комітету також було визнано такими, що втратили чинність пункти додатку 1 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 26.07.2011р. № 339 «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у м.Біла Церква», затверджено новий склад штабу з локалізації і ліквідації американського білого метелика та полинолистої амброзії в м. Біла Церква  та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.