Прес-конференція міського голови

|  10. 07. 2012

09 липня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував про підсумки соціально-економічного розвитку м.Біла Церква за І півріччя 2012р. Зокрема,  зупинився на роботі міської влади щодо наповнення міського бюджету, який за  підсумками І півріччя ц.р. перевиконано та  становить 102, 6 %. Кошти  міського бюджету направляються на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ (78,2% від загальної суми), розрахунки за спожиті енергоносії і комунальні послуги бюджетних організацій (16,6%), решта -  на придбання медикаментів для міських лікувальних установ, харчування в дошкільних навчальних закладах, благоустрій міста тощо.

Також в місті значна увага приділяється питанням погашення податкової заборгованості та ліквідації мінімізації заробітних плат серед приватних підприємств  Білої Церкви, яка з початку поточного року зменшилася в три рази.

Міський голова В.Савчук акцентував увагу на активній роботі міської влади щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України, виконанню всіх нормативно-правових документів, які забезпечують їх втілення. Зупинявся на деяких напрямках соціальних ініціатив, серед яких - збільшення прожиткового мінімуму, мінімальних пенсій, допомоги при народженні дитини, разових виплатах учасникам та інвалідам Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги та ін. Також наголосив, що згідно рішення міської ради, яке було розроблено на виконання  соціальних ініціатив Президента України, з метою  покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, в Білій Церкві було створено міський центр соціальних служб   для сім’ї, дітей та молоді, до якого вже відібрано 16  фахівців із соціальної роботи із 22 визначених штатних посад.

На прес-конференції міський голова поінформував журналістів про хід запланованих заходів щодо капітального ремонту житлового фонду міста, благоустрою Білої Церкви, поточному та капітальному ремонту проїжджих частин вулиць, внутрішньобудинкових проїздів, які відбуваються згідно із визначеним графіком.

Відмітив завершення будівництва мельцерівських боксів в міському територіальному медичному об’єднанні, реконструкції дитячої стоматологічної поліклініки і терапевтичного корпусу дитячої поліклініки та наголосив на продовженні робіт по будівництву дошкільного навчального закладу на масиві Таращанський та спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям.

Міський голова також наголосив на частковому перерозподілу коштів міського бюджету, які було заплановано використати на реконструкцію Торгової площі, оскільки для проведення ряду відповідних робіт необхідно ще отримати певні дозвільні документи. Тому в поточному році на Торговій площі буде проведено реконструкція ряду комунікаційних мереж, оновлені фасади навколишніх житлових будинків та ін. Виконання подальших запланованих робіт буде продовжено в наступному році. Перерозподілені кошти будуть використані на реконструкцію вул.Я.Мудрого, облаштування плиткою тротуарів деяких вулиць, придбання житла та ін.

В ході прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів.