Шановні жителі Білої Церкви!

|  27. 06. 2012

Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України, Основного закону нашої держави.

Наша Конституція висловлює суверенну волю українського народу, багатовікові традиції, прагнення до створення громадянського суспільства.

Сьогодні найголовніше, щоб положення Конституції набули реального змісту. І тут потрібні спільні зусилля і органів влади, і всього суспільства.

Висловлюю всім білоцерківцям вдячність за активність у громадсько-політичному житті міста, виявлення ініціативи та щоденну наполегливу працю у запровадженні курсу реформ у Білій Церкві, які започатковані Президентом України  у різних сферах життєдіяльності.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо збільшити внесок у примноження національного багатства, зміцнення демократичної, правової держави.

Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Бажаю вам здоров’я, сімейного затишку, достатку, хай здійснюються всі ваші задуми.

Зі святом вас!