День архітектури України

|  27. 06. 2012

27 червня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня архітектури України.

Міський голова В. Савчук привітав архітекторів міста із професійним святом, відмітив високий рівень професіоналізму представників сфери, зазначив, що незважаючи на складні часи в будівельній галузі вони продовжують створювати нові архітектурні шедеври та оригінально прикрашати вулиці Білої Церкви.

З нагоди професійного свята ряд архітекторів і ветеранів сфери були нагороджені грамотами Білоцерківської міської ради з наданням матеріальних винагород.

В рамках святкування Дня архітектури України було проведено традиційну виставку-конкурс проектів архітекторів Білої Церкви, переможці якого в чотирьох номінаціях отримали грамоти та цінні подарунки.

В заході взяли участь депутати міської ради С.Беркут, О.Кучер (фракція ВО «Батьківщина»), заступник міського голови В.Сокол, голова Білоцерківської міської громадської організації «Асоціація депутатів Білоцерківської міської ради» В.Гламазда, представники громадськості та міських ЗМІ.