|  27. 06. 2012

26 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, в ході якого членами виконавчого комітету були прийняті рішення про проведення міського свята квітів до Дня міста - 15 вересня ц.р., про створення та організацію роботи «мобільного соціального офісу» у м. Біла Церква, яким затверджено відповідне положення і його склад та затверджений план заходів з розвитку системи надання соціальних послуг.

На засіданні також було надано дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на виконання берегоукріплювальних робіт на р.Рось в м.Біла Церква в районі вул.Славіна 106а і затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі міських дитячих навчальних закладів №№9, 30, 45, харчоблоку дитячого навчального закладу № 16, прийнято рішення про зупинення будівництва – реконструкції магазину продовольчих товарів по вул. Я.Мудрого, 74 та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.