Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

|  15. 06. 2012

14 червня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

З нагоди професійного свята присутніх  працівників медичної сфери привітав міський голова В.Савчук, який зазначив, що в місті працює понад 5 тисяч медичних працівників в 25 лікувально-профілактичних установах, з яких  13 закладів - міського значення, а 12 – обласного. Наголосив, що міська влада приділяє особливу увагу розвитку медичної сфери міста, покращенню матеріально-технічної бази, соціальній підтримці медичного персоналу.

Міський голова відмітив, що завдяки наполегливій, самовідданій праці білоцерківських медичних працівників, використанню нових підходів, умов та вимог сучасної медицини  Біла Церква займає  одне із лідируючих місць в галузі охорони здоров’я Київської області.

В ході свята міський голова В.Савчук зазначив, що до Золотого фонду м.Біла Церква внесено ім’я  представника медичної галузі  - головного лікаря Комунального закладу Київської обласної ради “Білоцерківський обласний онкологічний диспансер” Я.Колесніка та з нагоди свята нагородив нагрудними знаками «За заслуги перед містом» - завідувача анестезіологічним відділенням Білоцерківської міської лікарні №1 В.Безпечного, «Відзнака міського голови» - завідувача поліклінічним відділенням Білоцерківської поліклініки загальної практики – сімейної медицини О.Сільнову, вручив ряду працівників сфери грамоти та подяки міської ради та її виконавчого комітету.

Присутні також отримали відання від депутата Київської обласної ради (фракція Партії регіонів), члена виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, голови  правління КП «Білоцерківхлібопродукт» І.Шилова, депутата міської ради К.Бугайчука (фракція Партії регіонів),  першого заступника начальника головного управління охорони здоров’я Київської облдержадміністрації О.Глушаниці, начальника управління охорони здоров'я міської ради А.Рогова, голови міськкому профспілки медичних працівників Т.Кошевич та ін.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім..П.Саксаганського та ін.