|  13. 06. 2012

12 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про організацію та проведення ІХ Білоцерківського марафону, утворення відповідного організаційного комітету та  затверджені  заходи з його підготовки та проведення.

Члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію заступника начальника управління охорони здоров’я міської ради  про стан епідемічної ситуації із захворюванням на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/ СНІД в м.Біла Церква і затвердили новий склад міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/ СНІДу. Затвердили план заходів з підготовки та відзначення в м.Біла Церква 16-ї річниці Конституції України, план роботи виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на третій квартал 2012р., проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт  ряду загальноосвітніх шкіл міста, приміщень дитячо-юнацького клубу «Надія», спортивного майданчика з штучним покриттям дитячо-юнацької спортивної школи «Зміна» та спортивних майданчиків біля ряду житлових будинків міста.

На засіданні також були  прийняті рішення про обладнання вул. Спартаківська в м. Біла Церква пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, про  введення  в  дію  рішення конкурсного  комітету  з  визначення  перевізника на  міських автобусних  маршрутах загального користування № 6, 6а, затверджений протокол комісії по звільненню від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг)  та розглянуті ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.