Прес-конференція міського голови

|  12. 06. 2012

11 червня в м. Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував присутніх журналістів про роботу міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви.

Зокрема, зупинився на заходах по ремонту та реконструкції загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів, бюджетних установ, які відбуваються згідно із затверджених планів за рахунок коштів міського бюджету. Наголосив на роботах з благоустрою, які проводяться в Білій Церкві – ремонту проїжджих частин вулиць, тротуарів, внутрішньобудинкових проїздів та ін.. Так, станом на 11 червня ц.р вже здійснено поточний ремонт 23-х міських вулиць, решта запланованих 8-м вулиць буде відремонтовано до кінця поточного місяця. Крім цього, до 01.09.2012р. планується провести реконструкцію вул.Я Мудрого, на що виділено 3 млн.грн. Також 5 млн.грн. направлено на ремонт внутрішньобудинкових проїздів, з яких 1 млн.грн. буде освоєно вже в червні ц.р.

Міський голова наголосив на роботі по реконструкції Торгової площі, яка відбуватиметься поетапно, враховуючи заміну комунікаційних мереж, оновлення бруківки, озеленення площі та ін.

В ході прес-конференції міський голова В.Савчук також повідомив про діяльність міської влади щодо вирішення питання виплати деяких компенсаційних нарахувань білоцерківцям, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, яких в місті проживає більш як 7 тисяч осіб. Зазначив, що дана проблема пов’язана з постановою міського відділу державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції про арешт рахунку управління соціального захисту населення міської ради. Хоча дана проблема є загальнодержавною, міським головою проводяться зустрічі з відповідними установами щодо вирішення даного питання та розблокування відповідних рахунків, тому планується отримати зазначені виплати до кінця наступного тижня.

На прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів.