Міжнародний день захисту дітей

|  01. 06. 2012

01 червня в м.Біла Церква відбувся ряд заходів з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Зокрема, під час урочистого відкриття свята присутніх дітей привітав заступник міського голови М.Антонюк, який наголосив, що міська влада приділяє значну увагу питанню підтримки дітей та молоді Білої Церкви. Акцентував увагу на тому, що в місті функціонує широка мережа позашкільних навчальних закладів, де юні білоцерківці можуть займатися улюбленими заняттями та вручив вихованцям шкіл мистецтв свідоцтва стипендіата міського голови за 2011-2012 навчальний рік.

В ході свята були вручені дипломи ряду учнів міських шкіл за перемогу в міських конкурсах, відбулись виступи кращих мистецьких колективів міста в музично-розважальній програмі «Дитинства яскравого миті», майстер-клас «Орігамі», пізнавально-розважальна гра «Здоровим будь», конкурс малюнка на асфальті «Я! Літо!.. та морозиво Ласка!», молодіжна тематична музично-розважальна програма «Літо, ти прекрасне всім» та ін.

Цього ж дня, вихованців Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, в якому перебуває 162 дитини, відвідали депутат Київської обласної ради (фракція Партії регіонів), член виконавчого комітету Білоцерківської міської ради І.Шилов, депутат міської ради В.Маршалок (фракція Партії регіонів), керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко та представник обласної служби автомобільних доріг, які привітали дітей зі святом, побажали їм міцного здоров’я, успіхів та вручили подарунки.

Команда вихованців закладу отримала перемогу у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд інтернатних закладів та будуть захищати честь України в Польщі. Для цього вони будуть забезпечені новою спортивною формою за сприяння депутата Київської обласної ради (фракція Партії регіонів), члена виконавчого комітету Білоцерківської міської ради І.Шилова та депутата міської ради В.Маршалка (фракція Партії регіонів).

В рамках свята також відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типу «Родина», де прийомні батьки Василенки взяли на виховання 3-х дітей.

В заходах взяли участь депутати міської ради, начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон, громадськість міста журналісти міських ЗМІ та ін.