Протокол наради «Круглого столу» з обговорення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква»

Дата :
2012-05-31

м. Біла Церква                                                                                29.05.2012 року

Відділ з п питань землекористування

Білоцерківської міської ради

Торгова площа, 6 (Актова зала)                                                                       10.30

Присутні:

Сокол В.І. – заступник міського голови;

Шаравара В.П. – голова постійної комісії з питань ефективного використання

земель всіх форм власності;

Гамов В.В. – заступник голови постійної комісії з питань ефективного

використання земель всіх форм власності;

Беркут С.Г. – депутат Білоцерківської міської ради;

Титаренко В.А. – депутат Білоцерківської міської ради;

Дригало Л.Д. – депутат Білоцерківської міської ради;

Кучер О.В. – депутат Білоцерківської міської ради;

Олійник К.О. – депутат Білоцерківської міської ради;

Підпалий С.М. – депутат Білоцерківської міської ради;

Мицюк Я.Н. – депутат Білоцерківської міської ради;

Ракарчук С.А. – начальник відділу з питань землекористування Білоцерківської

міської ради;

Борзак О.В. – в.о. начальника Управління Держкомзему у місті Біла Церква

Київської області;

Кревський Г.Ф. – начальник Управління містобудування та архітектури;

Гавва О.А. – головний спеціаліст відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з

громадскістю.

Головуючий на засіданні «Круглого столу» - Сокол В. І.

Секретар – Ракарчук С. А.

Слухали:

Сокола В.І. - з інформацією стосовно проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква».

Виступили:

Ракарчук С.А. – про доцільність та необхідність нормативного регулювання порядку нарахування орендної плати за користування земельними ділянками, у зв’язку зі змінами до діючого законодавства України, враховуючи вид діяльності підприємств, установ, організацій чи фізичних осіб-підприємців.

Вирішили:

Схвалити проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква» з урахуванням наданих пропозицій та зауважень, а саме:

1. в таблиці №1 «Відсотки для нарахування річної орендної плати при укладанні договорів оренди землі залежно від її грошової оцінки за земельні ділянки в м. Біла Церква» вилучити вислів (крім державних та комунальних закладів) з пунктів за земельні ділянки під об’єктами освіти та за земельні ділянки під аптеками.

2. До таблиці №1 додатково добавити вид функціонального використання земельної ділянки: 3% - за земельні ділянки під об’єктами державної та комунальної власності.

Головуючий                                                                В. І. Сокол

Секретар                                                                     С. А. Ракарчук