Свято останнього дзвоника

|  25. 05. 2012

25травня в м.Біла Церква відбулося свято останнього дзвоника в загальноосвітніх школах міста.

Освітня система Білої Церкви представлена 25 загальноосвітніми навчальними закладами, в яких навчається 19 228 учнів. У цьому навчальному році 1947 випускників одержали атестати про повну загальну середню освіту, свідоцтва про базову середню освіту отримають - 1912 учнів.

За високі досягнення в навчанні - 109 випускників 11-х класів були нагороджені золотою медаллю, 29 - срібною, а серед випускників 9-х класів на свідоцтво з відзнакою претендують 78 учнів.

У цьому навчальному році 1065 учнів міських загальноосвітніх шкіл, які були учасниками олімпіад та конкурсів різних рівнів отримали дипломи, грамоти та нагороди.

З них, 13 білоцерківських дітей, що стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України, учасниками і призерами предметних олімпіад, переможцями і лауреатами різноманітних міжнародних і всеукраїнських інтелектуальних конкурсів, творчих випробовувань та турнірів отримали від голови Київської обласної державної адміністрації путівки на оздоровлення на о.Крит Грецької Республіки.

У проведенні свята останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста взяли участь депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.