Засідання «круглого столу»

|  24. 05. 2012

24 травня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» з питання розробки проекту ефективної системи теплопостачання м.Біла Церква до 2025 року.

В ході засідання заступник міського голови Г.Джегур наголосив на важливості розгляду даного питання для м.Біла Церква, адже одним із пріоритетних завдань міської влади є забезпечення білоцерківців стабільним та якісним теплопостачанням.

Учасники «круглого столу» ознайомились з презентацією проекту «Побудова сценаріїв розвитку теплопостачання міст України з використанням методу «Backcasting», метою якого є визначення критеріїв ефективної системи теплопостачання і охолодження, створення комфортних умов для споживачів та обговорили ряд питань, щодо можливості запровадження даних механізмів теплопостачання в місті.

В заході взяли участь представники управлінь економіки, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради, приватного акціонерного товариства «Білоцерківська ТЕЦ», комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа», Інституту гідромеханіки НАН України, Національного технічного університету України «КПІ», Королівського технологічного інституту (Стокгольм, Швеція) та міських ЗМІ.