|  22. 05. 2012

22 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома інформацію начальника управління охорони здоров’я міської ради  щодо медикаментозного забезпечення  пільгових категорій громадян у 1 кварталі 2012 року, внесені зміни до рішення виконавчого комітету від 20.05.2008 р. №197 «Про затвердження в новій редакції Положення про стипендію міського голови кращим учням шкіл естетичного виховання м. Біла Церква».

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території   гуртожитку по вул. О.Гончара, 10, про організацію дорожнього  руху вантажних автомобілів і составів транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 10 т  по мосту по вул.Заярська та понад 12 т  по вул. Таращанська, Колгоспна і Примакова, про закріплення водоохоронної  зони острова «Дитинство» за комунальною установою Білоцерківської  міської ради «Інспекція з благоустрою  м. Біла Церква».

На засіданні  також були надані дозволи на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт деяких міських навчальних закладів, на реконструкцію випусків зливової каналізації в районі центрального міського пляжу та вул.Водопійна, на модернізацію та встановлення систем обліку теплової енергії модульних котелень і облаштування  другими вводами холодної води котелень у ряді житлових будинків міста.

Члени виконавчого комітету затвердили склад  робочої  групи  щодо моніторингу виконання  ліцензійних умов  здійснення  операцій з  металобрухтом, внесли зміни до складу постійно діючої міжвідомчої комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів  від мереж централізованого опалення  і гарячого водо постачання (ЦО і ГВП) та розглянули ряд інших питань, з яких прийняли відповідні рішення.