Звіт про базове відстеження проекту регуляторного акта

Дата :
2012-05-17

Звіт про базове відстеження проекту регуляторного акта «Про тимчасове положення щодо порядку розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква»

1.      Вид та назва регуляторного акта

«Про тимчасове положення щодо порядку розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква».

2.      Назва виконавця заходів з обстеження

Організаційний відділ управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

3.      Цілі прийняття акта:

-         Створення рівноправних умов для суб'єктів господарювання, у сфері телекомунікацій

-         Нормативне регулювання розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква

-         Підвищення якості телекомунікаційних послуг

4.      Строк виконання заходів з відстеження результативності:

З 01.04.2012 р. до 15.04.2012 р.

5.      Тип відстеження – БАЗОВЕ

6.      Метод одержання результатів відстеження результативності.

-         аналіз діючого законодавства, а також пропозицій, звернень, відгуків та зауважень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність в сфері телекомунікацій

-          аналіз статистичних даних.

7.      Дані та припущення, на основі яких проводитиметься відстеження результативності, а також способи одержання даних.

-         аналіз норм Закону України “Про телекомунікації” та вимог чинного законодавства України

-         Фактичні дані звернень суб’єктів господарювання, щодо отримання дозволів на прокладання телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква.

8.      Кількісні та якісні значення показників результативності

-         дія регуляторного акту не передбачає надходжень та/або видатків до/з Державного та місцевих бюджетів

9.      Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації).

Позитивними факторами прийняття даного регуляторного акта є:

- задоволення потреб споживачів у телекомунікаційних послугах;

- подальший розвиток послуг на  ринку телекомунікацій м. Біла Церква;

- подальший розвиток телекомунікаційних мереж загального користування з урахуванням розвитку телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій;

- збільшення обсягу та якості телекомунікаційних послуг.

Підсумовуючи зазначене, на підставі результатів базового відстеження результативності проекту регуляторного акта «Про тимчасове положення щодо порядку розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква» можна зробити висновок, що шляхом впровадження зазначеного нормативного акту вдасться досягти цілей, визначених у аналізі регуляторного впливу. За результатами проведення повторного відстеження результативності даного акта буде визначена реальна ефективність досягнення задекларованих цілей його прийняття.

Міський голова                                                                           В.П. Савчук