|  08. 05. 2012

08 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено перелік об’єктів і заходів, що фінансуються у 2012році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по м.Біла Церква, внесені доповнення до Плану заходів щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету та економічного і раціонального використання коштів у 2012році, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради №113 від 27.03.2012р.

Членами виконавчого комітету також було прийняті рішення про закінчення опалювального періоду 2011-2012рр. в м.Біла Церква для лікарняних закладів, державного дошкільного дитячого будинку №1 «Волошка», дитячого будинку «Материнка», комунального закладу Київської обласної ради «Спеціалізований обласний будинок дитини м.Біла Церква», про проведення конкурсу на визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу, створено комісію з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих приєднань та викидів стоків громадянами і організаціями до мережі зливної каналізації та безпосередньо у водні об’єкти у м.Біла Церква.

На засіданні виконавчого комітету було затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт деяких міських загальноосвітніх навчальних закладів, реконструкцію вуличного освітлення та тротуарної частини ряду вулиць міста, на будівництво пандуса по б-ру Комсомольському, 3а та на оснащення засобами обліку витрачання та регулювання споживання води і теплової енергії будинку за адресою –вул.Павличенко, 6а та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.