|  25. 04. 2012

24 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

Перед початком засідання міський голова В.Савчук вручив інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, нагородженим державними орденами «Червона зірка» та «За мужність» М.Дяченку та М.Павленку іменні сертифікати на суму 50 тис.грн. кожному для придбання автомобілів. Сертифікати були вручені відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради №111 від 27.03.2012р. «Про виділення  коштів по програмі «Турбота».

В ході засідання членами виконавчого комітету були прийняті рішення про організацію та проведення міського спортивного заходу, присвяченого Всеукраїнському Дню здоров’я і спорту та  закриттю Спартакіади серед загальноосвітніх навчальних закладів міста, присвяченої Року спорту та  здорового способу життя. Взято до відома звіт  відділу з питань землекористування  міської ради про  роботу із зверненнями громадян за І квартал 2012 року та звіт про роботу комісії по наданню житлових субсидій і пільг за 2011-2012рр.

Члени виконавчого комітету затвердили  новий склад медичної ради, заходи з підготовки та відзначення в м.Біла Церква Київської області 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній  війні 1941-1945 років, надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на будівництво індивідуального джерела теплопостачання з реконструкцією системи теплопостачання в ряді будинків по вул. Коновальця та на впровадження утилізаторів тепла відхідних газів на котельнях, модернізацію і встановлення систем обліку теплової енергії котелень в ряді будинків  Білої Церкви, а також затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт даху школи мистецтв №1 та третього відділення Територіального медичного об’єднання.

На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про створення   спеціальної тимчасової комісії з питань перевірки готовності  об’єкта комунальної власності - дитячого закладу оздоровлення та відпочинку   «Лісова казка» до проведення оздоровчого сезону 2012 року, встановлено тривалість  відпочинкової  зміни  в даному закладі - 14 днів та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.