Звіт про відстеження проекту регуляторного акта

Дата :
2012-04-20

Звіт про відстеження проекту регуляторного акта «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витрат»

1. Вид та назва регуляторного акта

«Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витрат».

2. Назва виконавця заходів з обстеження

Організаційний відділ Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- упорядкування роботи Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету по забезпеченню запитувачів публічною інформацією.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

З 10.03.2012 р. до 30.03.2012 р.

5. Тип відстеження – БАЗОВЕ

6. Метод одержання результатів відстеження результативності

Методом відстеження результатів є аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких проводитиметься відстеження результативності, а також способи одержання даних:

Фактичні дані щодо звернень суб’єктів господарювання та громадян, які звернулися до виконавчого комітету та структурних підрозділів Білоцерківської міської ради щодо отримання документів, що містять публічну інформацію, обсягом більше 10 сторінок.

8.  Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Так, як  Постанова Кабінету Міністрів України № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» була прийнята 13 серпня 2011 року , можливі кількісні значення показників результативності даного регуляторного акту (кількість осіб, що звернулися до виконавчого комітету та структурних підрозділів Білоцерківської міської ради щодо отримання документів, що містять публічну інформацію, обсягом більше 10 сторінок, (осіб); кількість запитувачів, які відмовились здійснювати оплату рахунку для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, (осіб); сума коштів, отриманих за надані послуги за копіювання (друк) документів, що містять публічну інформацію, (грн.)) остаточно не визначені.

9. Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації).

Прийняття регуляторного акта дасть можливість забезпечити відшкодування витрат Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету за копіювання (друк) документів, що містять публічну інформацію, понад 10 сторінок.

Разом з тим, прийняття даного регуляторного акту зобов'язує суб’єктів господарювання та фізичних осіб виконувати встановлені ним вимоги.

Міський голова                                                                              В.П. Савчук