Засідання «круглого столу»

|  20. 04. 2012

19 квітня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу», на якому було обговорено питання щодо доцільності визначення місць, вільних від продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів на території міста, яке провів заступник міського голови Г.Джегур.

В ході засідання присутні наголосили на необхідності посилення контролю щодо виконання рішення міської ради № 266-11-VІ від 18.08.2011р. «Про визначення місць, вільних від продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів на території м.Біла Церква», обговорили можливість застосування 100 метрової зони вільної від продажу вищезазначених виробів навколо дитячих та спортивних майданчиків, навчальних та освітньо-виховних, медичних закладів, скверів, парків та ін. Акцентували увагу на необхідності продовження проведення заходів по залученню молоді міста до активних занять спортом, навчання у шкалах мистецтв, клубах за місцем проживання та ін.

В заході взяли участь депутати міської ради – Г.Музиченко, К.Олійник, В.Коверда (фракція Партії регіонів), І.Кошель (фракція ВО «Батьківщина»), С.Істомін (депутатська група «Патріоти міста»), начальники ряду управлінь і відділів міської ради, представники деяких міських громадських організацій, релігійних громад, журналісти міських ЗМІ та ін.