Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради

Дата :
2012-04-13

«Про тимчасове Положення щодо розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква»

Відповідно до законів України «Про телекомунікації» та «Про місцеве самоврядування в Україні» метою даного проекту рішення є удосконалення процедури розміщення телекомунікаційних мереж та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква, виконання Закону України «Про телекомунікації».

З проектом рішення Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та у розробника проекту регуляторного акту Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, тел. (04563) 5-33-86.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу становить місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9 до 18 год., крім суботи та неділі, на адресу: 09117, Україна, м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 31, Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, кабінет №3, тел. (04563) 5-33-86.