Прес-конференція міського голови

|  12. 04. 2012

12 квітня в м. Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських ЗМІ, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова підвід підсумки пленарного засідання двадцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке відбулося цього дня.

Зокрема, акцентував увагу на важливості прийнятих рішень щодо Програми забезпечення населення м.Біла Церква якісною питною водою в достатній кількості, яка надасть можливість продовжувати роботу по подальшому розвитку даної сфери. На сесії було прийнято рішення про організацію забезпечення населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, безоплатними ліками за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та ін.

На прес-конференції міський голова В.Савчук дав відповіді на поставлені питання журналістів.