|  11. 04. 2012

10 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення м.Біла Церква до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 р.р., розглянуті питання про стан виконавської дисципліни, виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України і Київської обласної державної адміністрації та про стан кадрової роботи у структурних підрозділах Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету, взято до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради по роботі управління із зверненнями громадян.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про закінчення опалювального періоду 2011-2012рр. в м.Біла Церква з 12 квітня ц.р. для житлового фонду.Для лікарняних закладів м.Біла Церква та державного дошкільного дитячого будинку №1 «Волошка», дитячого будинку «Материнка», комунального закладу Київської обласної ради «Спеціалізованого обласного будинку дитини м.Біла Церква» продовжено опалювальний період 2011-2012рр. до окремого рішення виконавчого комітету.

На засіданні також було прийнято рішення про проведення конкурсу з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 6, №6а, затверджено протокол комісії по звільненню від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг), мережу міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів на 2012/2013 навчальний рік, проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт системи опалення загальноосвітньої школи І-ІІІст. №5 та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.