Прес-конференція міського голови

|  10. 04. 2012

02 квітня в м. Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував присутніх про підсумки загальноміської толоки, що відбулася 06 квітня ц.р., відмітив ряд комунальних установ, підприємств і організацій різних форм власності, які здійснили благоустрій закріплених за ними територій та акцентував увагу на необхідності проведення відповідних робіт, тими підприємствами, які не брали участь у загальноміській толоці.

Міський голова наголосив, що з метою економії витрат енергоносіїв та, враховуючи середньодобові показники температури повітря, в місті планується завершення опалювального сезону з 12.04.2012р. Відключення від теплопостачання відбуватиметься поетапно. В першу чергу відключатиметься житловий фонд, а в останню – лікарняні установи, дошкільні навчальні заклади та ін. Гаряче водопостачання в місті продовжуватиметься.

На прес-конференції міський голова В.Савчук також поінформував присутніх про підготовку до проведення чергового пленарного засідання сесії міської ради, яке відбудеться 12 квітня ц.р. та акцентував увагу на ряд питань щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви, які будуть розглянуті на ньому.

В ході прес-конференції міський голова В.Савчук дав відповіді на поставлені питання журналістів.